שערים חשמליים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חניונית חשמלית

 
אדם "נחמד" שוב תפס לכם את מקום החניה?
שוב התחלתם את היום במריבה עם השכנה?
אתם צריכים חניונית חשמלית – הפתרון שישמור לכם על מקום החניה.

חניונית חשמלית היא מחסום לחניה המותקן על הרצפה בהתקנה קלה שלאחריה הוא אינו ניתן להזזה. על מנת לחנות במקום יש לדאוג להוריד את המתקן כלפי מטה, כאשר עד היום ניתן היה לעשות זאת באופן ידני בלבד. הדבר חייב יציאה של הנהג מהרכב ו"טיפול" ידני במתקן, דבר שלא היה נוח ויעיל לכולם, אולם היום ניתן להשיג חניונית חשמלית – הניתנת להפעלה מתוך הרכב באמצעות שלט רחוק.

 
 
 
 
לפנייה מהירה לגורן שערים 

 
* שם:
 
* טלפון:
 
  דוא"ל
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחסום חניה אישי חשמלי

מכיוון שהפתרונות המוכרים היום בשוק, כגון התקנת שער חשמלי או מחסום אינם תמיד אפשריים, הרשו לנו להמליץ על פתרון שמתאים לכל מקום ושמאפשר לכם לשמור על השטח שלכם בנוחות מרבית.

עמודי חניה חשמליים

אם אתם מתגוררים או עובדים במבנה בעל מקומות חניה המיועדים רק לדייריו, אתם לבטח נתקלים לא פעם במצבים בהם אנשים שאינם מורשים מחנים את רכבם בחניה שלכם. לעתים זה קורה בשוגג, פשוט כי לא שמו לב שמדובר בשטח פרטי, ולעתים זה קורה פשוט מתוך חוסר התחשבות בזכויות שלכם. בשני המקרים התוצאה זהה: אתם מגיעים למקום ומגלים ששוב אין לכם מקום לחנות.

במקרה שאדם שאינו מורשה ינסה לפרק את המתקן או לעלות עליו עם רכבו, תתחיל לפעול אזעקה ותגרום לו לחדול ולהסתלק מהמקום.כל היתרונות הללו הופכים את החניונית החשמלית למתקן שכדאי שיהיה ברשות כל אדם שיש לו חניה פרטית ושסובל מכך שחונים לו במקום.

תכונות המתקן •חומר: פלדה •משקל: כ-16 ק"ג •גובה: כ-50 ס"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות בכל הארץ

Google+