שערים חשמליים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חניונית ידנית

 
החניונית הידנית היא למעשה מעין מחסום המותקן על הרצפה, שלא ניתן להזיזו. בזמן שאתם חונים במקום, המחסום מועלה, וכשאתם מעוניינים לחנות, יש להוריד את המתקן. הפעולה הפשוטה מתבצעת באופן ידני, ובכך היא מצמצמת לכם את עלותה, בהשוואה לחניונית החשמלית. אך מלבד זאת, יש לה יתרונות דומים לאלה של אחותה הצעירה.

מעוניינים לדעת פרטים? חייגו עכשיו 073-7841800 אל גורן.
נשמח לענות על כל שאלה!
 
 
 
 
לפנייה מהירה לגורן שערים 

 
* שם:
 
* טלפון:
 
  דוא"ל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חניונית ידנית לחנייה פרטית
 

מחסום חניה אישי

גם כשמקומות החניה מסומנים, אין זו ערובה לכך שכשתחזרו מבילוי בשעת לילה מאוחרת, מקניות או מכל פעילות אחרת, המקום יהיה שמור לכם. לעתים, אנשים שאינם מורשים לכך מחנים את רכבם בחניה השייכת לכם, במיוחד אם מדובר באזור עם מצוקה חריפה בחניות. לפעמים זה קורה בטעות, אך לא חסרים מקרים שבהם הפעולה הזו מתבצעת במזיד. אך, בינינו? לא משנה מה הסיבה לכך, בסופו של יום אתם מגיעים למקום החניה ששיך לכם, ומגלים שעליכם לחנות הרחק מהמקום שבו תכננתם.

עמודי חניה


כיום, ישנם פתרונות טובים גם לאנשים שאינם יכולים להרשות לעצמם להתקין שער חשמלי או מחסום, במחירים נוחים יותר,המתאימים גם למי שהתקציב דוחק בו. חניונית ידנית היא מוצר חיוני וחשוב, שיעזור לכם לשמור על השטח השייך לכם, וליהנות מנוחות מקסימלית. מעכשיו, גם אתם יכולים לשמוח בכל פעם שאתם חוזרים לביתכם.

מחסומית

חיפוש חניה עשוי להיות מייגע למדי, במיוחד בסיומו של יום לימודים או עבודה. אם אתם מוצאים את עצמכם חונים הרחק מביתכם, וצריכים ללכת מרחק ניכר רק בגלל שאורח בלתי רצוי תפס לכם את החניה, יש לגורן פתרון נפלא עבורכם – חניונית ידנית!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות בכל הארץ

Google+