שערים חשמליים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחסום חניה

 
נמאס לכם לריב עם אנשים על החנייה שלכם? רוצים להבטיח שאף אחד לא יתפוס לכם את המקום של הרכב?

פנו אלינו במספר 073-7841800, ונספר לכם על מחסום חנייה, פתרונות אבטחה, ושערים חשמליים ברמה הגבוהה ביותר בישראל.
 
המטרה של מחסום חנייה הוא למנוע כניסה של גורמים לא מורשים אל החנייה הפרטית בבית ובעסק. על מנת להשיג את המטרה הזו יש להשתמש במחסום דוקרנים ייחודי, הכולל דוקרנים שמתקפלים רק בצד אחד, על מנת לאפשר מעבר. גורם לא מורשה המנסה להיכנס אל החנייה ייתקל בדוקרנים גבוהים השומרים על הבטיחות, מונעים מצבים מסוכנים, ומשפרים את תחושת הביטחון האישי.
 
 
שערים חשמליים ומחסומי חנייה יכולים לשמש להגבלת הכניסה והמעבר של כלי רכב. המטרה המשותפת לכל המחסומים והשערים היא לאפשר שליטה על המעבר של רכבים. מצד שני, יש סוגים שונים של מחסומי חנייה מתוכם ניתן לבחור את הפתרון היעיל והנוח ביותר.
 

מה ההבדל בין שערים חשמליים ומחסומי חנייה?

 
סקירת סוגים של מחסומי חנייה יכולה לעזור לזהות את ההבדלים ביניהם לבין שערים חשמליים:

א. מחסום ביטחוני – זהו מחסום זרוע מאסיבי המיועד למנוע התפרצות מכוונת של רכב. הוא נפוץ במתקנים ביטחוניים, בסיסי צה"ל ומוסדות ציבור רגישים.

ב. עמודי חנייה – אלו עמודי מתכת חזקים שיכולים להחליף את הצורך בשערים חשמליים. הם מותקנים בתוך צילינדרים מיוחדים השוקעים באדמה ובמצב פתוח הם לא מאפשרים לרכב לעבור אותם.

ג. מחסום דוקרנים – אלו מחסומי חנייה שתפקידם לאפשר תנועה חד כיוונית בלבד של כלי רכב. הם נפוצים ביציאה מחניונים או מרכזי קניות.

ד. מחסום זרוע - זהו הסוג הנפוץ ביותר של מחסומי חנייה. מחסום זרוע יכול להיות ידני או חשמלי. מחסום בכניסה לחניון פרטי מופעל בדרך כלל באמצעות שלט רחוק, בעוד בחניון ציבורי הוא מופעל אוטומטית באמצעות מנגנון כירטוס ותשלום. ישנו מחסום זרוע מתקפל המיועד למקומות בהם אין מרחב למלוא אורכה של הזרוע בשעת הפתיחה, ומחסום זרוע מעוגל עם זרוע עשויה צינור מתכת. בנוסף, מחסום וילון בולט יותר לעין והוא נפוץ במפגשי רכב.
 

מחסום חנייה חשמלי

 
לסיכום, המחסומים והשערים הם חלק בלתי נפרד מהנוף האורבני, אך הם קיימים גם בחניונים פרטיים, מגרשי חנייה בתשלום, מקומות ציבוריים, מבואות מסחריים ועוד.
 
 
 
 
לפנייה מהירה לגורן שערים 

 
* שם:
 
* טלפון:
 
  דוא"ל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות בכל הארץ

Google+