שערים חשמליים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחסומים חשמליים ובטחוניים

 
מטרתו של מחסום בטחוני הינו למנוע כניסת זרים ללא אישור. כל בית עסק חייב לבטח את עצמו לנוכח נסיונות הפריצה התדירים לבתי מסחר ולהציב שערים חשמליים.

קיים מגוון רחב של יחידות וכל לקוח יכול להתאים לעצמו את היחידה המעודפת עליו והמתאימה לצורכי העסק שלו. למעשה, מחסומים מתאימים לכל מקום  בו נדרשת סודיות, ושמירה על ביטחון ברכוש ובנפש כגון לבניינים פרטיים המעוניינים כי החניה תהיה לדיירי הבניין בלבד ולכניסה לאיזורים בהם יש צורך בסינון הנכנסים. 

יש לנו מגוון רחב של מחסומים ושערים חשמליים מהם תוכלו להתרשם  ולבחור את המחסום או כל אמצעי בטיחות אחר המועדף עליכם:
 

מחסומים אוטומטיים

 
חלוקה של שערים ומחסומים אוטומטיים לקטגוריות חושפת מספר סוגים בולטים:

א. שערים נגררים – בקטגוריה זו נמצאים שערים נגררים על מסילה עילית או תחתית, שערים מרחפים הנקראים גם "שערים קונזוליים", שערים חד כנפיים או רב כנפיים וכמובן שערים לחניונים בבניינים משותפים.

ב. שערי כנף – אלו שערי כנף אוטומטיים סובבים, דו כנפיים וחד כנפיים. סוג אחר כולל שערי כנף מתקפלים: דו כנפיים וארבע כנפיים, לבחירתו של הלקוח.

ג. שערים מהירים – בקטגוריה זו נמצאים שערים אוטומטיים המיועדים לחניונים. הקטגוריה כוללת שערים מהירים במיוחד, המתקפלים לחניונים עם 2-4 כנפיים, ושערים נגללים מסורגים. בנוסף, יש מחסומים אוטומטיים, מחסומי זרוע, מחסומים עם זרוע אלומיניום, מחסומים מתרוממים נגד התפרצות רכב ושומרי חנייה מתקפלים למניעת חנייה של רכב זר.
 
 
 
 
 
לפנייה מהירה לגורן שערים 

 
* שם:
 
* טלפון:
 
  דוא"ל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות בכל הארץ

Google+