שערים חשמליים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחסומים בטחוניים

 
גורן מציעה לכם מגוון עצום של מחסומים בטחוניים, שיסייעו לכם להבטיח את הביטחון האישי שלכם ושל היקרים לכם.

שערים ביטחוניים – בעלי כבל פלדה העובר בתוך זרוע מברזל ומסוגל לבלום כל רכב שמנסה לפרוץ פנימה.

בולדרים מתרוממים – למניעת כניסות רכבים, למניעת גניבות ולמקומות בעלי צורכי אבטחה ברמה גבוהה ביותר. נהגים ברכבים מורשים יכולים לפתוח את הבולדר ולהיכנס למתחם בקלות, באמצעות קורא כרטיסים, טלפון נייד או לחצן הפעלה. ניתן להשיג מחסומים מסוג זה הבנויים מפלדה קשיחה ועבה במיוחד, המיועדים למקומות בעלי דרישות אבטחה גבוהות במיוחד.

צוות היועצים המומחים של גורן ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לבחור את אותם מחסומים בטחוניים שמתאימים בדיוק לצרכים שלכם.

רוצים לקבל פרטים על ממחסומים בטחוניים ולא יודעים למי לפנות?

בשביל זה אנחנו כאן: חייגו למספר 073-7841800 ואחד מנציגי  גורן יעמוד לרשותכם עוד היום!
 
 

ביטחון ואיכות – באחריות


אם אתם צריכים לדאוג לאבטחת מקום מסוים, מחסומים בטחוניים הם הדרך הטובה ביותר. פתרונות אלה מאפשרים כניסה של רכבים מורשים בלבד, ואינם מאפשרים מעבר של רכב שאין לו אישור. במקרה של צורכי אבטחה גבוהים במיוחד נוכל להציע לכם את המחסום המתאים ביותר, שיגיע אליכם, כמובן – באחריות מלאה.

מתחייבים לטוב ולבטוח ביותר


גורן שערים משווקת אך ורק מחסומים בטחוניים העומדים בכל דרישות התקן והבטיחות. זאת על מנת לספק לכם פתרון מיטבי שיגן עליכם לא רק מפני חדירת גורמים בלתי מורשים, אלא גם, לא עלינו, מפעולה לא תקינה של המחסום. התקנת המחסומים מתבצעת אך ורק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, האמונים על התקנה בטוחה ואשר יבצעו בדיקת תקינות מקיפה כדי לוודא את תקינות הפעולה.

לקבלת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות בנושא בחירה נכונה של מחסומים בטחוניים לאבטחת מגרשי חניה, מבנים או יישובים חייגו עכשיו 073-7841800 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
לפנייה מהירה לגורן שערים 

 
* שם:
 
* טלפון:
 
  דוא"ל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות בכל הארץ

Google+