שערים חשמליים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי שערים חשמליים

 
ניתן להבחין בכמה סוגים של שערים :


1. שערי הזזה חשמליים – אלו שערי גרירה מאסיביים עשויים סורגי פלדה מגולוונת או לוחות מתכת אטומים. הם נפתחים הצידה באופן אופקי ויכולים גם להיבלע אל תוך נישה בקיר. עם זאת, ככל שהשער כבד יותר כך נדרשים מנוע ומסילות חזקים בהתאם. הם מיועדים עבור בתים פרטיים ומבנים ציבוריים ומיוצרים תוך שימוש בברזל ואלומיניום. בנוסף, אפשר להבחין בין שערי הזזה על מסילות לבין שער הזזה קונזולי המוגבה מעל פני הקרקע.


2. שערי כנף – שערי כנף חשמליים עשויים גם הם פלדה, ברזל או אלומיניום אך הם נפתחים ונסגרים על גבי ציר בעזרת שלט. ניתן לבחור עבורם את צד הפתיחה בהתאם לצרכים ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי התאמה ספציפית של דוגמאות, צבעים ועיצובים. הם אידיאליים עבור מפתחים צרים בהם לא ניתן להתקין שער הזזה.


3. שערי הרמה – הרבה לקוחות מעדיפים שערים אוטומטיים המורמים כלפי מעלה. הם עשויים לרוב אלומיניום או ברזל, מתרוממים בעזרת מנוע חשמלי ויכולים לספק פתרון יעיל לחנויות ובתים פרטיים. הם מתאפיינים בפעולה שקטה וקלה לתפעול.שערים אוטומטיים מכונים גם שערים חשמליים וזאת בשל מנגנון העבודה הייחודי שלהם. בניגוד לשערים רגילים הנפתחים ונסגרים בצורה מכאנית, שער חשמלי מבוסס על מנוע פנימי. את הפעלת המנוע ניתן לבצע עם שלט רחוק או באמצעות כפתור ייעודי.

 
 

שערי הרמה חשמליים - לבית, לכניסה או לחנייה

 
את ההבדלים בין שערים חשמליים ניתן לראות גם בסוגי קהל היעד:

א. המגזר הפרטי – עבור לקוחות פרטיים, השימוש בשערים חשמליים עולה בקנה אחד עם השאיפה לשמור על הפרטיות והביטחון. השערים מתאימים לבתים פרטיים או לחסימת מקום חניה. הם מאפשרים בקרה על עוברים ושבים ואף משדרגים את ערך הנכס. מהבחינה הזו מהווים השערים השקעה משתלמת לטווח הקצר והארוך.

ב. המגזר העסקי – אי אפשר לדבר על שערים אוטומטיים מבלי להזכיר לקוחות במגזר העסקי. אלו משתמשים בשערים לצורך שמירה על חנויות, בנייני משרדים, עסקים וכן הלאה. השערים מבטיחים כי רק גורמים מורשים ייכנסו אל החניון של העסק.

ג. המגזר התעשייתי – כמעט בכל מפעל תעשייה בארץ ובעולם יש שער חשמלי גדול ומרכזי. השער נפתח ונסגר לפי הרשאה של המזכירות או של גורמים מקצועיים, המפקחים אחר הפעילות השוטפת. מפעלי תעשייה זקוקים לשערים היות ולרוב הם משתרעים על פני שטחים גדולים. השערים מעניקים להם את הפתרון היעיל, הזמין והעמיד ביותר.

לסיכום, שערים חשמליים נותנים מענה על צרכים מגוונים ומשמשים בעיקר עבור שיפור הביטחון האישי. תאמו פגישה עם חברת גורן ותקבלו הצעת מחיר משתלמת.
 
 
 
 
לפנייה מהירה לגורן שערים 

 
* שם:
 
* טלפון:
 
  דוא"ל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות בכל הארץ

Google+