שערים חשמליים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שערים חשמליים- מדוע?

 

שוב תפסו לך את החניה הפרטית בחצר "רק לכמה דקות"? עוד פעם הגיעו עם משאית לחצר העסק וגנבו רכוש רב? עוד שכן התעורר הבוקר וגילה שהמכונית שלו נעלמה?
אלו בדיוק הסיבות להצבת שערים חשמליים, מונעי גניבות וחסימות חניה!

התקשרו עוד היום לגורן בטלפון 073-7841800 ותזכו בביטחון ובשקט נפשי!

חברת גורן בע"מ מייצרת, מתקינה ומעניקה שירות כבר חמישה עשורים
 

שער חשמלי לשינה רגועה

 
מגוון השערים החשמליים נועדו להבטיח בראש ובראשונה, שרק כלי רכב מורשים יוכלו להיכנס לאזור אותו תוחמים. חלק מהשערים נועדו לסגירה הרמטית יותר, ואינם מאפשרים גם כניסת הולכי רגל שאינם אמורים להיות במקום. כך, ששער חשמלי יכול לסייע רבות בכל הנוגע לביטחון האישי של יושבי המקום בו הותקן.
השערים החשמליים יכולים להיות אימתניים, גדולים ומאסיביים, אך גם קטנים יותר, מעוצבים ומתאימים גם לבתים פרטיים. ניתן לעצבם בהתאם לרוח הבית, ולעתים  הם מהווים כרטיס כניסה יוקרתי ביותר לבתים ולעסקים.
 

שער ראשון

 
למי שרוכש בפעם הראשונה שער חשמלי, כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום שיסייעו לו להתאים את המוצר המיטבי עבורו. ההבדלים בין המוצרים החשמליים יכולים להיות מאוד משמעותיים, והזמנת מוצר לא מתאים עלולה לגרום למפח נפש למזמינים אותו. לדוגמה, יחידת מחסום זרוע אינו מונע מעבר בני אדם, אך לא יאפשר כניסת מכוניות אלא אם יש שלט מתאים. שערים נגררים חוסמים את הכניסה למתחם בצורה הרמטית, כולל של הולכי רגל. ניתן לראות יחידות כאלה פעמים רבות בכניסה למפעלים, למחנות צבאיים ועוד.
אז אם אתם רוצים הגנה לרכוש שלכם ולבני ביתכם, ואם אתם מעוניינים לשמור על רכבכם ומקום החניה שלכם פנוי תמיד לרשותכם – הפתרון הוא שערים חשמליים לכל כניסה. חברת גורן מצטיינת בייצור ובהתקנת שערים במהירות וביעילות. בנוסף, כל השערים מגיעים עם מנגנוני ביטחון כאלה שמונעים תקלות שעלולות לגרום פגיעה ברכוש.

הזמינו עכשיו ותיהנו ממוצר איכותי, מביטחון אישי ומשקט נפשי!

 
 
 
 
לפנייה מהירה לגורן שערים 

 
* שם:
 
* טלפון:
 
  דוא"ל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות בכל הארץ

Google+