שערים חשמליים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שערים חשמליים ושימושיהם

 
שערים חשמליים כבר שנים רבות אינם רק מנת חלקם של מתקנים צבאיים ומפעלים,
או של אנשים עשירים. זה מכבר נכנסו אלו לשוק העסקי והפרטי, ובהתאם, ניתן למצוא 
כיום מגוון חסר תקדים של 
עיצובים ולשלל מטרות ושימושים. 
 
שערים חשמליים - לכל מטרה
 

שערים חשמליים לחניות

 
בסביבה האורבנית, עם מספר גובר והולך של תושבים ושל רכבים, הפכה החניה להיות מצרך מבוקש ביותר. יותר מעסק אחד נפל פשוט בשל חוסר מקום חנייה נוח בקרבתו, דבר אשר מנע מלקוחות פוטנציאליים את האפשרות להגיע למקום בנוחות. בישראל, כמו בישראל, אם ברצונך לשמור על החניה מפני אורחים לא קרואים, עליך לשמור עליה כראוי, בין אם מדובר בחניה בבית דירות, בבתים פרטיים או בחניה של העסק.
שערים חשמליים הינם אידיאליים לשמירה על מקומות חניה פרטיים ועל מגרשי חניה. הסיבה לכך נעוצה כמובן ביכולתם להיפתח מרחוק ובאופן אוטומטי, מבלי שבעל הרכב, או מישהו מטעמו, יזדקקו לגשת אל השער ולפתוח אותו באופן ידני. השליטה על שערים חשמליים מסוג זה יכולה להיות באמצעות שלט המופקד בידי דיירי הבית, או באמצעות מרכז שליטה הממוקם בעמדת השומר ו/או במרכזי שליטה נפרדים בבתי הדיירים. כמו כן, ביחידות מתקדמות, ישנה כיום אפשרות להשתמש בטלפון הנייד כשלט לפתיחת שערים חשמליים.
שערים חשמליים לחניות ולחניונים יכולים להיות במספר צורות ודגמים, ביניהם הנפוץ ביותר הוא, ככל הנראה המחסום הבנוי ממוט ארוך אשר עולה ויורד בהתאם לתנועת הרכבים המורשים. מוט זה יכול להיות מיוצר מחומרים שונים, ביניהם גם ברזל ואלומיניום. כמו כן, כאשר המעבר רחב במיוחד, על מנת להקל את העומס על השער, ניתן להתקין שער בעל שני מוטות בשני צידי הדרך. דגמים אחרים לחניות הם שערי כנפיים ונגררים. הכנפיים נפתחות פנימה או החוצה, בהתאם לתנאי השטח ולדרישות הלקוח. גם כנפיים אלו יכולות להיות מיוצרות ממגוון רחב של חומרים ובשלל דגמים ועיצובים. הנגררים נעים לצדדים על גבי מסילה, ויעילים לרוב בבקרה על תנועת רכבים והולכי רגל כאחד. כמו כן, ישנם את השערים הקונזוליים אשר פועלים באופן דומה לנגררים, אלא שהם נעים באוויר, וכך יכולים לתפקד, ללא מסילה, ולעבוד היטב גם מעל שטחים שאינם ישרים לחלוטין.

 
 
מחסומים מוצבים
 
 
 
שערים חשמליים
 
 
 

למטרות ביטחון

 
שערים חשמליים יכולים לשמש גם כחלק אינהרנטי ממערכת האבטחה של מבנים ומתחמים, כגון מפעלים, יישובים ושכונות יוקרה. שערים חשמליים מסוג זה מטרתם למנוע מגורמים לא רצויים לחדור לשטח התחום. הסיבות לכך הן רבות ויכולות לנוע בין חשש מפני עבירות על רקע פלילי, כגון ונדליזם, פריצות לבתים וגניבת רכבים ועד לחשש מפני חדירת גורמים עוינים על רקע לאומני, קרי, פיגועי טרור. עוד יכולים שערים מסוג זה לשמש במפעלים מסוגים שונים, כדי למנוע מקרים של ריגול תעשייתי או חדירה של גורמים לא רצויים אחרים, הן לשמירה על בטיחות המפעל והן לשמירה על בטיחותם של עוברי גבול בשוגג או במתכוון.

שערים חשמליים למטרות בטיחות גם הם יכולים להגיע בקשת רחבה של צורות ודגמים, כאשר הנטייה במקרים אלה היא לשערים מאסיביים יותר, אשר מהווים לעתים קרובות חלק ממערך אבטחה נרחב יותר, אשר כולל גדרות וחומות הגנה, מערכות מעקב ובקרה, מערכות אזעקה ואף מרכזי שליטה מרכזיים. בהתאם לגודל הסכנה מפריצה פנימה או החוצה, כך גם ההשקעה בשערים חשמליים חזקים ויעילים.

חברת גורן מתמחה בתכנון, בייצור ובהתקנה של שערים חשמליים לכל מטרה . נציגי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם, לייעץ וללוות אתכם לכל אורך הדרך, עד להתקנת מוצרי האיכות שיענו במדויק על כל צורכיכם בתחום.

 
מחסום חשמלי
 
התקנת שער חשמלי
 
 
 
 
לפנייה מהירה לגורן שערים 

 
* שם:
 
* טלפון:
 
  דוא"ל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות בכל הארץ

Google+