שערים חשמליים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שער קרוסלה

 
המאבטחים מתקשים לבצע את עבודתם בשל כניסה מהירה מדי של מבקרים בשער? מעוניינים לעכב זרם גדול מדי של אנשים שיוצאים ונכנסים ממוסדות ציבוריים?
יש צורך למנוע יציאה של אנשים בשער המיועד לכניסה? לכל אלה יש פתרון – שער כניסה קרוסלה.
לייעוץ ולהזמנות חייגו 073-7841800

 

יתרונות שערים קרוסלה

 
  • סיוע בבידוק ביטחוני איכותי יותר
  • מניעת כניסה או יציאה של אנשים במקומות לא מורשים
  • מעבר מסודר יותר של אנשים
 
 

לאילו מקומות מיועד שער קרוסלה?

 
שער כזה נמצא הרבה פעמים ליד מוסדות ציבור וחינוך כמו אוניברסיטאות, משרדים ממשלתיים ובנייני עסקים שבהם עובדים אנשים רבים. מתקן זה מקל בצורה משמעותית על עובדי האבטחה, שללא הקרוסלה היו מתקשים לעכב זרם של אנשים.

כך למשל, כשמאות ואלפי סטודנטים רוצים להיכנס בשער האוניברסיטה, הקרוסלה מעכבת את המעבר שלהם, וכך הם נאלצים לעבור דרך הבודק הביטחוני בטרם המעבר. שער כניסה מסוג זה אינו נסגר כמו השערים הפתוחים, אלא פשוט ננעל כך שלא ניתן לסובב אותו בשום כיוון. בצורה זו, כשהשער סגור אף אחד לא יצליח להיכנס או לצאת דרכו.

שערי כניסה קרוסלה הם מוצרים שיעילותם הוכחה במשך שנים, וישנם מוסדות רבים שבוחרים בשער מסוג זה בעיקר מתוך מטרה לשמור על סדר וביטחון.

שער זה קיבל את הכינוי שלו בשל האופן שבו מופעל – אדם הרוצה להיכנס דרך שער כניסה זה צריך לסובב אותו. לעיתים השער מסתובב לשני הכיוונים, כך שמאפשר גם כניסה וגם יציאה, ולפעמים הוא מאפשר רק כניסה או יציאה, ובכך מונע מאנשים להיכנס ולצאת דרך מקומות אסורים. מתקן זה פשוט ביותר, ומאפשר לשמור על הסדר ללא מאמצים מיוחדים.
 
 
 
 
לפנייה מהירה לגורן שערים 

 
* שם:
 
* טלפון:
 
  דוא"ל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות בכל הארץ

Google+