שערים חשמליים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שער לבית פרטי

 
למגורים בבית פרטי יש הרבה מאוד יתרונות, ביניהם שטח שהוא כולו שלכם, גינה ו/או מרפסת שאין כמו לשבת בהן ולהרגיש את החופש ועוד ועוד. למרות זאת, בוודאי לא הייתם רוצים שהשטח שלכם יהיה פרוץ ושכל אחד יוכל להיכנס אליו, גם מההיבט של הפרטיות האישית שלכם וכמובן שגם מההיבט הביטחוני. לכן, כדאי מאוד להתקין שער מעוצב לבית שלכם, אשר יחייב את העומדים בפתחו להזדהות. כל מי שיגיע אליכם יצטרך לצלצל באינטרקום ולחכות לפתיחת השער על ידכם, וכך תהיו בטוחים שרק אנשים שאתם מכירים או שאתם מצפים להם יוכלו להיכנס.
 

שער לבית פרטי הוא התשובה עבורכם והמומחים בתחום ישמחו לעמוד לשירותכם!


למידע ולהזמנות חייגו 073-7841800
 

שערים מעוצבים

 
כשאתם מתגוררים בבית פרטי אתם בוודאי רוצים שהוא יגשים את הציפיות העולות משמו ושאכן יספק לכם פרטיות. כמובן שאפשר ורצוי לגדר את השטח באמצעות גדר אבן, עץ או מתכת, על פי ההעדפה האישית שלכם, אולם בגדר צריך להיות פתח שיאפשר כניסה ויציאה. שער לבית פרטי שיוצב במקום וייפתח באמצעות מערכת אינטרקום ייעודית יספק לכם פרטיות מרבית בלי לפגוע בעיצוב הכללי של השטח. למעשה, בזכות הדגמים המרהיבים הרבים, מדובר לא פעם בתוספת עיצובית נפלאה, ההופכת את הגינה ואת הבית להרבה יותר יוקרתיים.
המומחים של גורן ישמחו לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת המוצר שיתאים בדיוק לשטח ולהעדפה שלכם.
 

שערים לבית פרטי מברזל

 
גורן מתמחה בייצור ובהתקנת שערים לבית פרטי. כל השערים מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ועוברים בקרת איכות מקצועית על מנת שאתם תקבלו את הטוב ביותר. המומחים שלנו ישמחו לתכנן ולייצר עבורכם את המוצר המתאים ביותר לצרכים ולהעדפות העיצוריות שלכם, ואנחנו בטוחים שעם שער לבית פרטי של גורן – גם אתם תהיו בטוחים.


לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת שער פרטי לבית באחריות מלאה – צרו עמנו קשר
בטל' 073-7841800 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
לפנייה מהירה לגורן שערים 

 
* שם:
 
* טלפון:
 
  דוא"ל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות בכל הארץ

Google+